Poštovani učenici i roditelji,
Obrazovno-vaspitni rad za učenike od 5. do 8. razreda će se od ponedeljka, 15. marta 2021. godine, u skladu sa odlukom Vlade Republike Srbije, ostvarivati putem nastave na daljinu.
Nastava će se realizovati putem časova na Javnom medijskom servisu Srbije (RTS 2 i RTS 3) koji su dostupni i na platformi RTS Planeta i putem sistema za učenje na daljinu Edmodo koji škola koristi.

Za vreme trajanja nastave na daljinu neće biti dolazaka učenika u školu zbog pismenih zadataka i pismenih provera. Sve provere predmetni nastavnici i učenici realizovaće putem već pomenutog sistema za učenje.

Sve potrebne informacije i uputstva u vezi sa konkretnim aktivnostima za pojedinačne nastavne predmete dobićete od svojih odeljenskih starešina i predmetnih nastavnika.

S poštovanjem,
Maja Sekulić, direktorka škole