Pрипреме за упис у специјализовано одељење за надарене за историју или географију

Обавештавамо вас да ће званичне припреме за упис у специјализовано одељење за ученике надарене за историју или географију почети у четвртак, 14. маја 2020. г. са почетком у 11:00 у Гимназији "Вељко Петровић" у учионици бр. 17.
Том приликом биће одржан састанак на којем ће бити размењене најважније информације и договорен начин припреме за полагање пријемног испита из историје или географије. Присусуство на састанку није обавезно, а они који дођу на састанак треба да се придржавају свих прописаних мера превенције за боравак у затвореном простору за време трајања пандемије: дезинфекција на уласку у простор, коришћење заштитне маске и рукавица и одржавање раздаљине између особа од 2 метра.
Састанку може да присуствује и један родитељ заинтересованог ученика. Припрема за пријемни је бесплатна.
Најважније информације и договорени план припрема биће објављени на сајту Гимназије.
Све додатне информације можете добити путем електронске поште на [email protected], вибера: +381 65 944 2047 или телефона: 064 804 4127.

Душан Мишковић, директор Гимназије

Објављено: 13.05.2020 у 11:36