Настава на даљину

Поштовани ученици и родитељи,
Као што сте већ обавештени, за ученике од 5. до 8. разреда ће се од понедељка, 30. новембра 2020. године, до краја првог полугодишта, 18. децембра 2020. године, у складу са одлуком Владе Републике Србије, образовно-васпитни рад остваривати путем наставе на даљину.

Настава ће се реализовати путем часова на Јавном медијском сервису Србије (РТС 2 и РТС 3) који су доступни и на платформи РТС Планета и путем система за учење на даљину Едмодо који школа користи. За време трајања наставе на даљину неће бити долазака ученика у школу због писмених задатака и писмених провера. Све провере предметни наставници и
ученици реализоваће путем већ поменутог система за учење.

Све потребне информације и упутства у вези са конкретним активностима за појединачне наставне предмете добићете од својих одељенских старешина и предметних наставника.

С поштовањем,
Маја Секулић, директорка школе